Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wolontariusz napisał:
Już ujawnili się ulotkotwórcy ,pierwszy jejmość BRUDZIŃSKI PISIOR.
Mylisz się wolontariusz, ja jestem ateistą i zwolennikiem partii Janusza Palikota. Myśl, myśl wolontariusz, nie możesz myśleć tak stereotypowo. Świat nie jest czaro/biały, ma też inne kolory, odcienie i szarości. Nie możesz wszystkich co mają inne poglądy niż ty "wrzucać do jednego worka". Tak właściwie to co ma wspólnego PiS z przeciwnikami wielkiej ściemy owsika. Ja byłem kilka razy wolontariuszem i to nie takim co zbiera do puszki i wiem jak to wygląda od "zaplecza".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sanitariusz napisał:
Ja pracuję w szpitalu i codziennie widzę wiele sprzętu medycznego na którym ponaklejane są serduszka. Niestety w naszym szpitalu nie ma ani jednego sprzętu zakupionego przez WOŚP, ba wczoraj nawet ktoś na moje auto nakleił takowe serduszko. Czy wg ciebie moje prywatne auto też zostało zakupione przez WOŚP ? ...myślcie ludzie i nie dajcie się zwodzić taniej propagandzie i socjotechnice, która szerokim strumieniem płynie z mediów.
Ot to !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Widzisz nollet szkoda,że tak mało wiesz o KOściele. Szkoda, że masz takie wykrzywione spojrzenie na jego temat. Odnośnie przepraszania - to akurat zarówno Jan Paweł II jak i jego następca wielokrotnie to robili, za różne rzczy których Kościół się dopuszczał, i szkoda, że o tym nie słyszałeś. Zapoznaj sie może z linkami: http://www.ekumenizm.pl/content/article/20100928220326898.htm http://www.ekumenizm.pl/content/article/20090430094314583.htm http://www.rp.pl/artykul/492638.html http://efka.org.pl/index.php?action=z_art&ID=52 http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Papiez-przeprasza-ofiary-pedofilii-w-Londynie,wid,12679886,wiadomosc.html Materiałów jest więcej. To sa tylko przykłady. Pozdrawiam
Jan Paweł II przepraszał!?, nie ośmieszaj się. Kogo przepraszał, Żydów, a może za konkwistę, a może za inkwizycję? Nie, On nie przepraszał ludzi za niegodziwości popełnione przez Kościół. On przepraszał Boga za grzechy Kościoła. Przeczytaj tekst tych przeprosin. Jeżeli go nie masz - zacytuję w następnym poście. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAREK napisał:
Jan Paweł II przepraszał! Wielu przepraszał, Żydów, za konkwistę, za inkwizycję. Nie, On nie tylko przepraszał ludzi za niegodziwości popełnione przez Kościół. On przepraszał też Boga za grzechy Kościoła. Przeczytaj tekst tych przeprosin. Jeżeli go nie masz - zacytuję w następnym poście. Pozdrawiam i przepraszam za swoje wcześniejsze banialuki, które napisałem pod wpływem niezdrowych emocji, ale już mi przeszło, zażyłem leki.
Poprawiłem swój post, teraz jest ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieniądze zebrane przez WOŚP Owsiak powinien przepuścić przez pazerne macki kleru,to miałby spokuj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek napisał:
Poprawiłem swój post, teraz jest ok.
To dobrze, tylko następnym razem się tak nie wyrywaj, bo sam widzisz jakie bzdury piszesz. Najpierw psychotropy, następnie kilka głębokich wdechów....wdech/wydech/wdech/wydech, krótki relaks, a wtedy dopiero pisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek napisał:
Poprawiłem swój post, teraz jest ok.
Post poprawiłem nie ja. Wiem kto może edytować, poprawiać, moderować posty. Nie miał jednak odwagi do tego się przyznać. Manipulator.Ponawiam mój poprzedni zapis: "Jan Paweł II przepraszał!?, nie ośmieszaj się. Kogo przepraszał, Żydów, a może za konkwistę, a może za inkwizycję? Nie, On nie przepraszał ludzi za niegodziwości popełnione przez Kościół. On przepraszał Boga za grzechy Kościoła. Przeczytaj tekst tych przeprosin. Jeżeli go nie masz - zacytuję w następnym poście. Pozdrawiam."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miro napisał:
Pieniądze zebrane przez WOŚP Owsiak powinien przepuścić przez pazerne macki kleru,to miałby spokuj.
Zaś tobie spokUj może tylko przywrócić zakup słownika ortograficznego.....głąbie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby te pieniądze zebrane w niedziele Owsiak przepuścił przez pazerne macki kleru to miałby święty spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto jest pedalem niech cos napisze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rychu napisał:
Zaś tobie spokUj może tylko przywrócić zakup słownika ortograficznego.....głąbie!
Takiemu przygłupowi jak ty co sie czepia byle g..na pokazuje środkowy palec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAREK napisał:
Poprzedni mój post poprawiłem oczywiście ja, teraz już sobie to przypominam . Wiem że mogę edytować, poprawiać, moderować posty. Nie mam jednak odwagi do tego się przyznać. Manipulator ze mnie. Ponawiam mój poprzedni zapis: "Jan Paweł II przepraszał! Przepraszał, Żydów, za konkwistę, za inkwizycję. On też i przepraszał ludzi za niegodziwości popełnione przez Kościół. On przepraszał też Boga za grzechy Kościoła. Przeczytaj tekst tych przeprosin. Jeżeli go nie masz - zacytuję w następnym poście. Pozdrawiam."
Sorry za moje zmienne nastroje, to wszystko przez to że dzisiaj nie zdążyłem zażyć leków w odpowiednim czasie. Postaram się następnym razem pamiętać o tym. Post oczywiście poprawiłem i jeszcze raz przepraszam. Proponuję dzisiaj nie zwracać na mnie uwagi gdyż znów może mi się powtórzyć moja dolegliwość i zacznę pisać bzdury. Z góry przepraszam i pozdrawiam. MAREK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miro napisał:
Takiemu przygłupowi jak ty co sie czepia byle g..na pokazuje środkowy palec.
...ale dlaczego on jest taki brązowy ?... fuj !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacek napisał:
kto jest pedalem niech cos napisze!
a co to jest pedal ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
...ale dlaczego on jest taki brązowy ?... fuj !
Od nikotyny czopku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z takim idiotycznym zachowaniem na forum spotykam się pierwszy raz. To musi chyba być charakterystyczne dla tego dziennika. Nie chcę wierzyć, że tak zachowują się moderatorzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAREK napisał:
Sorry za moje zmienne nastroje, to wszystko przez to że dzisiaj nie zdążyłem zażyć leków w odpowiednim czasie. Postaram się następnym razem pamiętać o tym. Post oczywiście poprawiłem i jeszcze raz przepraszam. Proponuję dzisiaj nie zwracać na mnie uwagi gdyż znów może mi się powtórzyć moja dolegliwość i zacznę pisać bzdury. Z góry przepraszam i pozdrawiam. MAREK
Znowu coś kręcisz MAREK ?! Musisz wyłączyć komputer bo coś dzisiaj ci nie idzie. Może przespaceruj się z psem po parku przed snem? Musisz bardziej zadbać o swoje zdrowie psychiczne, bo tak dalej nie pociągniesz. Dbaj o siebie człowieku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAREK napisał:
Z takim idiotycznym zachowaniem na forum spotykam się pierwszy raz. To musi chyba być charakterystyczne dla tego dziennika. Nie chcę wierzyć, że tak zachowują się moderatorzy.
...o boszeeee! To ty teraz posądzasz niewinnych moderatorów ? Marku to już nie są żarty ! Musisz niezwłocznie zgłosić się do najbliższej poradni psychiatrycznej! Niech ci czym prędzej zapodadzą jakieś skuteczniejsze leki (najlepiej dożylnie). Tu już nie ma nic do śmiechu, ratuj się chooopaku !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAREK napisał:
Nie chcę wierzyć, że tak zachowują się moderatorzy.
Chcesz to wierz, nie chcesz to nie wierz. W Polsce mamy Marku wolność wyznania. Co kogo obchodzi czy ty wierzysz, czy też nie. To twoja osobista, prywatna sprawa. Więc nie jęcz mi tu na forum! Tylko zaparz sobie melisy i się napij. To powinno uspokoić twoje skołatane nerwy, przynajmniej na jakiś czas, a jak to nie pomoże to polecam stary ludowy sposób: Mianowicie zalać garść siemia lnianego pół litra wrzącej wody, odczekać aż się zaparzy. Następnie dosypać szczyptę soli i odrobinę igieł z jałowca. Następnie odczekać aż wywar lekko ostygnie i wypić go duszkiem do dna! Nooooo jak to już nie pomoże to już tylko modlitwa ci pozostała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Marku mam pytanie - czy naprawde nie słyszałeś, że Papiez przepraszał Żydow i Muzułmanów, Indian itede? Troche o tym jest w zalinkowanych przeze mnie tekstach. Po za tym zawsze możesz poszukać. Naprawde nie wiem,czym miałabym sie ośmieszać. MOże mi to wyjasnisz. Po za tym - od razu wyjaśniam sprawe z edycją Twojego postu. ego nie zrobił zaden moderator. Przede wszystkim dlatego, ze jestem - póki co - jedyna osoba pełniąca tu te funkcję, po za tym w przypadku edycji moderatorskiej u dołu zawsze pojawia sie pasek z adnotacją, kto go edytował, i z powodem dla którego zostało to uczynione. Chcesz - przejrzyj sobie niniejszy wątek, znajdziesz kilka takich przykładów.
Ostatnio edytowany 9 stycznia 2012 r. o 21:55
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...